Dresy Švédska 2010-2012

Začiatkom marca predstavilo svoje nové dresy aj Švédsko. Tri korunky sa na futbalovom šampionáte v Afrike nepredstavia a tak budú tieto dresy využívať v tohtoročných priateľských stretnutiach a neskôr hlavne v kvalifikácii ME 2012.

Domáci dres je v tradičnej žltej farbe, doplnený o modrý véčkový výstrih, modré zakončenie rukávov a modré pruhy, ktoré sa tiahnu vnútornou stranou od rukávov až po spodnú časť. Na hrudi nechýba ani logo výrobcu týchto dresov – spoločnosti Umbro, na druhej strane je znak švédskej futbalovej asociácie.

x x

x x

Náhradny dres je tmavomodrý, so žltým prúžkom okolo okrúhleho výstrihu. Tenké žlté prúžky sú aj na konci rukávov. Podobne ako na domácom drese, je na jednej strane hrudi logo Umbro a na druhej logo švédskej futbalovej asociácie.

Švédsko bude v nových dresoch bojovať o postup na európsky šampionát v roku 2012 s Holandskom, Fínskom, Maďarskom, Moldavskom a San Marinom. Spoločnosť Umbro oblieka švédsku reprezentáciu od roku 2003, predtým žlto-modrí hrávali v dresoch Adidas.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s