Dresy FK Senica 2010/2011

(3x aktualizované, naposledy 18.3.2011)

Mužstvo FK Senica vstúpilo v júli do svojho druhého ročníka v najvyššej slovenskej súťaži. Tím, ktorý vlani odkúpil licenciu od bratislavského Interu, oblieka aj tento ročník dánska spoločnosť Hummel.

Domáce dresy sú v klubových farbách – červenej a modrej. Pruhované tričká označované ako Still Authentic Stripped majú pod červeno-modrým výstrihom vyšitý biely nápis Hummel. Vľavo pod ním sa nachádza znak klubu a na ľavom rukáve nechýba logo Corgoň Ligy. K pruhovaným tričkám zvyknú nosiť hráči Senice červené alebo modré trenírky a červené štulpne.

Náhradné dresy sú modré. Tričká majú dizajn Still Authentic. Pod čiernym okrúhlym výstrihom sa nachádza nápis výrobcov dresov a klubový znak. Hráči FK Senica sa v týchto dresoch prestavili v prvom kole aktuálnej sezóny, kedy prehrali v Trnave 0:3. Modré tričká boli v tomto stretnutí doplnené modrými trenírkami a modrými štulpňami.

V zatiaľ poslednom ligovom zápase v Banskej Bystrici nastúpila Senica v tretích dresoch. Tie sú bielo-čierne a v katalógu spoločnosti Hummel ich môžeme nájsť pod označením Technical Gold. Názov súvisí s použitím zlatej farby na tričkách, keďže nápis výrobcu dresov ako aj ďalšie prvky sú v zlatej farbe. Vľavo na hrudi sa opäť nachádza znak klubu a na ľavom rukáve je to logo našej najvyššej súťaže. K bielym tričkám mali Seničania oblečené pod Urpínom čierne trenírky a biele štulpne.

Senický klub bol založený v roku 1921. Pred zlúčením s bratislavským Interom pôsobil niekoľkokrát v druhej najvyššej slovenskej súťaži. V Corgoň Lige zaknihoval vlani 6. miesto, ktoré môže v prebiehajúcom ročníku vďaka úspešnému vstupu vylepšiť.

Aktualizácia 19.09.2010: V 9. kole prebiehajúceho ročníka nastúpili Seničania na domácom trávniku proti Nitre. V zápase, ktorý naživo vysielala aj športová televízia Digi Sport, mali hráči FK Senica na červeno-modrých pruhovaných tričkách logo generálneho partnera klubu, ktorým je spoločnosť 101 Drogerie.

Aktualizácia 31.10.2010: Vo včerajšom stretnutí v Dubnici sa futbalisti Senice prestavili v tejto sezóne v ďalších dresoch. Tentokrát sa jedná o červeno-čierne dresy označené ako Hummel Technical Gold. Vľavo pod výstrihom sa nachádza znak senického klubu a na rukáve nechýba logo našej najvyššej súťaže. Farba čísiel a menoviek hráčov je zlatá, čo vôbec neprisieva k ich viditeľnosti. K červeným tričkám mali futbalisti Senice oblečené čierne trenírky a čierne štulpne. Dresy priniesli futbalistom zo Záhoria tri body, keď v Dubnici zvíťazili 1:0. V rovnakých dresoch hrala Senica už aj v minulej sezóne.

Aktualizácia 18.3.2011: V dnešnom predohrávanom zápase 23. kola Corgoň Ligy nastúpila Senica pred kamerami Digi Sport proti Trnave v tradičných modro-červených dresoch s logom dopravnej spoločnosti Nadress. Táto dopravná spoločnosť je po 101 Drogerie druhým generálnym partnerom, ktorý sa v prebiehajúcej sezóne objavil na dresoch klubu zo Záhoria. Zmena partnera nepriniesla ale zmenu vo výkonoch FK Senica, ktorý na jar naďalej svojich súperov valcuje, keď si v piatich stretnutiach pripísal štyri víťazstvá s impozantným skóre 16:0!

4 thoughts

  1. to je jedno ake su dresy, hlavne nech sa dari tak ako do teraz. treba slapat na krk “favoritom”. senica do teho !!!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s