Dresy Olympique Marseille pre európske poháre 2011/2012

Aktuálny vicemajster francúzskej najvyššej súťaže Olympique Marseille predstavil v závere júla svoje tretie dresy pre aktuálnu sezónu 2011/2012. Hráči OM ich budú používať v zápasoch európskych pohárov.

Pre dresy bola zvolená oranžová farba, ktorú používali priaznivci Marseille v 80. rokoch pri prejavoch nesúhlasu s intoleranciou. Predná časť tričiek je pokrytá belasými a tmavomodrými prúžkami v rôznych kombináciách a hrúbkach. Na najhrubšom tmavomodrom pruhu je umiestnené belasé logo spoločnosti Adidas a klubový znak.

Kombinácia tmavomodrých a belasých pruhov je prerušená na hrudi. Priestor je vyplnený bielym logom partnera klubu, ktorým je stávková spoločnosť Betclic. Tradičná trojica pruhov charakteristická pre nemeckého výrobcu je na tričkách i trenírkach v belasej farbe. Zadná strana tričiek je jednofarebná.

Oranžové tričká a trenírky dopĺňajú oranžové štulpne. Vrchnú časť tvorí tmavomodrý pruh doplnený trojicou oranžových prúžkov. Zvyšok štulpní je pokrytý šiestimi prúžkami v belasej a tmavomodrej farbe. V prednej časti sa nachádza belasý nápis OM, na strane lýtok logo nemeckej spoločnosti Adidas.

Olympique Marseille sa vďaka umiestneniu na druhom mieste francúzskej ligy priamo kvalifikoval do skupinovej fázy Ligy Majstrov. Tretie oranžové dresy dopĺňajú biele a belasé, ktoré boli predstavené v priebehu mája.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s