Náhradné dresy Manchestru City 2013/2014

Pred tromi dňami boli oficiálne predstavené nové náhradné dresy Manchestru City. Aktuálny anglický vicemajster sa v budúcom ročníku bude predstavovať na súperových trávnikoch v čiernych dresoch doplnených zlatými prvkami.

mancity_cierny_uvod

Tmavé prevedenie nového oblečenia Citizens súvisí s klubovou históriou. V podobných dresoch hrávali v sezóne 1890/91 hráči tímu AFC Ardwick, ktorý bol predchodcom súčasného Manchestru City. Na dresoch s klasickým zošívaným dizajnom je viditeľná kombinácia čiernej a tmavošedej.

mancity_cierny_predok

mancity_cierne_trenirky

mancity_cierne_stulpne

Náhradné dresy zverencov Manuela Pellegriniho majú čierny golierik doplnený na prednom paneli gombíkom. Emblém sponzora Etihad Airways, logo spoločnosti Nike i klubový znak sú v zlatej farbe. K tmavým tričkám budú nosiť hráči trojnásobného anglického majstra čierne trenírky a čierne štulpne.

mancity_cierny_znak

mancity_cierny_zadok

mancity_cierny_gombik

Manchester City získal okrem spomínaných troch titulov aj päť víťazstiev v prestížnom FA Cupe. Klub sa vďaka vicemajstrovskej pozícií z minulého ročníka predstaví v skupinovej fáze tohtoročnej Ligy majstrov. O hlavných belasých dresoch Citizens si môžete prečítať v májovom článku.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s