Dresy Slovenska 2018-2019

Aktualizované 31.5.2018 – doplnené fotky modrého dresu

Americká spoločnosť Nike včera oficiálne predstavila nové biele dresy slovenskej reprezentácie. Zverenci Jána Kozáka sa v nich predstavia už v najbližšom priateľskom stretnutí, ktoré národný tím odohrá 31. mája v Trnave proti Holandsku.

Aj dresy slovenského mužstva vychádzajú z dizajnového základu Vapor. Rukávy tričiek pokrývajú cik-cakovité pruhy v bielo-modrom prevedení. Vzor má byť odkazom na jednu z najznámejších budov našej krajiny, ktorou je prevrátená pyramída Slovenského rozhlasu.

Prednú stranu tričiek vypĺňa modré logo spoločnosti Nike, oproti ktorému sa nachádza štátny znak. Priestor uprostred je vyhradený emblému Slovenského futbalového zväzu. Podľa informácií spoločnosti Nike by mali mať náhradné dresy rovnaký dizajn, no budú vyhotovené v kombinácií svetlej a tmavej modrej.

Dresy sa začnú oficiálne predávať 31. mája, kedy by k nim malo byť k dispozícií viac obrázkov aj informácií.

A v avizovaný posledný májový deň uzreli svetlo sveta aj očakávané náhradné modré dresy. Potvrdila sa kombinácia tmavšej a bledšej modrej farby, prekvapením je logo spoločnosti Nike, ktoré je červené. Na zadnej strane dresov sa nachádza červený pruh, v ktorom nájdeme malý biely štátny znak.

9 thoughts

  1. Tak zajtra snáď bude viac fotiek, zatiaľ aspoň tréningové súpravy (čo to by mohli naznačiť aj o farbách použitých na tmavomodrom drese):

      1. Presnejšie teda, to tričko čo som poslal je pre-match shirt, tak asi na rozcvičku? A to s tým dlhým rukávom je tzv. Anthem Jacket, takže na hymnu :-)

  2. Tak červenú nepridali zrovna najšťastnejším spôsobom. nepáči sa mi veľmi tá fajočka. A na tomto vyzerá aj to logo SFZ ešte horšie. Al inak zaujímavý dres. Páči sa mi, že tmavší odtieň.

  3. Trochu som dúfal, že by sme na bielych dresoch mohli mať červené čísla, ale aj tak, obe sady vyzerajú v zápase dosť dobre.

    1. Nike nám pripravilo unikátne dresy, takže je to paráda! Som zvedavý, či aj nejaký klub bude mať na rukávoch tento vzor.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s