Hlavné dresy FC Barcelona 2018/2019

Po sérií článkov z anglickej Premier League sa presúvame do Španielska. V najbližšom čase si budete môcť na tomto webe prečítať o oblečení tímov z La Ligy. Dnes začíname hlavnými dresmi majstrovskej Barcelony.

Tradičné pruhované dresy boli predstavené ešte v priebehu mája. Na modrom podklade nájdeme na prednej i zadnej strane desať horizontálnych červených prúžkov. Každý z pruhov symbolizuje jednu mestskú štvrť Barcelony.

Aj dresy Blaugranas sú postavené na dizajnovom základe Nike Vapor. Výstrih je vyhotovený v tmavomodrom odtieni, na zadnej strane nechýba katalánska vlajka Senyera. Partnermi klubu zostávajú aj pre túto sezónu japonská spoločnosť Rakuten, humanitárna organizácia Unicef a turecký výrobca spotrebnej elektroniky Beko.

Pruhované tričká sú doplnené tmavomodrými trenírkami a štulpňami. Na trenírkach nájdeme okrem klubového znaku aj žlté logo spoločnosti Nike. Štulpne sú doplnené ôsmimi bordovými pruhmi zoradenými do štyroch skupín. Uprostred nechýba logo amerického dodávateľa a žltý nápis Barca.

Barcelona získala v minulej sezóne už svoj 25. titul v najvyššej španielskej súťaži. Rovnako sa jej podarilo triumfovať aj v domácom kráľovskom pohári Copa del Rey, ktorý ukoristila už štvrtýkrát za sebou a celkovo zaokrúhlila počet jeho ziskov na tridsať.

One thought

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s