Dresy Stade Rennais 2018/2019

Dnes si môžete prečítať o oblečení víťaza tohtoročného Francúzskeho pohára. Stade de Rennais získal pred pár dňami svoj tretí triumf v domácej pohárovej súťaži v oblečení z dielne nemeckého dodávateľa Puma.

Hlavné dresy piateho tímu predchádzajúceho ročníka Ligue 1 sú červené. Na rukávoch nájdeme dvojicu čiernych pruhov, čierna farba má zastúpenie aj v okolí výstrihu. Prednú stranu tričiek vypĺňajú v dolnej časti tmavočervené horizontálne pruhy.

Hlavným partnerom dvojnásobného víťaza druhej najvyššej francúzskej súťaže je obchodná spoločnosť Samsic, ktorej biele logo je umiestnené na hrudi. Červené tričká majú futbalisti z mesta Rennes skombinované s čiernymi trenírkami a čiernymi štulpňami.

Náhradné dresy sú biele, no nájdeme na nich aj tradičné klubové farby – červenú a čiernu. Tie sa nachádzajú v okolí okrúhleho výstrihu a taktiež na zakončeniach rukávov. Spodnú stranu tričiek vypĺňa textúra prevzatá z mestskej vlajky.

Futbalisti Les Rouges et Noirs majú na svojich dresoch viacero reklamných partnerov. Nad emblémom spoločnosti Puma nájdeme sieť pizzérií Del Arte, nad klubovým znakom je to zase developerská spoločnosť Groupe Launay. Biele tričká dopĺňajú biele trenírky a biele štulpne s červeno-čiernym prúžkom.

Klub Stade Rennais sa tento ročník predstavil aj v EL UEFA, kde dokázal v konkurencii Dynama Kyjev, Astany a Jablonca postúpiť z druhého miesta so ziskom 8 bodov. Francúzsky zástupca následne vyradil španielsky Betis Sevilla, no v šestnásťfinále už tesne nestačil na londýnsky Arsenal.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s