Aké dresy zbierať?

Toto bola otázka číslo 2, keď už som mal prvý dres. Ako sa hovorí s jedlom rastie chuť, a to isté sa stalo mne pri dresoch. Lenže problém bol v tom aké dresy akých klubov zbierať. Môj obľúbený klub Manchester United – horšiu cestu zbierania som si nemohol vybrať. Prečo? Lebo 1 zápasový dres Manchesteru United = 7 iných dresov klubov z Premier League. Manchester United je ikona vo futbale, ich dresy sú drahé, na môj vkus až príliš. Ešte Real Madrid a Barcelona. Samozrjeme záleží aký hráč, aký dres a z akého zápasu.
A tak som sa žiaľ rozhodol zbierať dresy Manchesteru United, k nim pribudli dresy iných klubov z Premier League, neskôr reprezentačné a ako bonus dresy veľkých klubov ako Real Madrid, Bayern Mníchov, FC Barcelona, Borussia Dortmund a iné.
Ako druhý dres do mojej zbierky pribudol dres Patrice Evra z Manchesteru United, zo zápasu Manchester United – Inter Miláno z Ligy majstrov, dres som kúpil od renomovaného UK zberateľa, ktorý ho vydražil v aukcii – kde ho venoval Esteban Cambiasso, hráč Interu Milán.
Aby ste mali prehľad aké dresy v zbierke mám, aký zápas, aké su rozdiely, postupne všetky dresy budú tu na blogu aj s článkom. Toto je taká malá ochutnávka…
Takže, ak chcete začať zbierať dresy, rozhodnite sa aké, a na tie sa zamerajte. Stále môžete zbierku predať, vymeniť alebo sa rozhodnúť zbierať iné. Všetko sa časom ako sa hovorí – vykreslí…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *