Dizajnéri: Slovenské kluby v dresoch Nike od Andreja

Tretí krát v tomto roku je tu rubrika Dizajnéri a po dvoch mesiacoch sa v nej opäť objavujú dizajny slovenských klubov. Tentoraz si môžete pozrieť, ako by to v našej najvyššej súťaži mohlo vyzerať, keby jej kluby obliekala výhradne americká spoločnosť Nike. Dizajny dresov našim klubom navrhol Andrej, ktorý je pravidelným návštevníkom tohto webu. K dvanástke tímov našej Corgoň ligy navyše pridal aj návrhy dresov už neexistujúceho 1. FC Košice a rovnako aj klubov pôsobiacich v nižších súťažiach – MFK Dubnica a Inter Bratislava.

V posledných dňoch boli predstavené aj nové dresy slovenskej reprezentácie od spoločnosti Puma, s ktorými aj podľa hlasovania na týchto stránkach nevládne medzi futbalovou verejnosťou práve spokojnosť. Možno sa vám budú viac páčiť práve Andrejove návrhy, na ktorých je prítomná aj červená farba a rovnako nechýba ani nové logo Slovenského futbalového zväzu.

Andrejovi touto cestou za jeho dizajny ďakujem a ak by ste tiež chceli prispieť do rubriky Dizajnéri na týchto stránkach, svoje návrhy neváhajte poslať na adresu svetdresov@gmail.com.

One thought

  1. Pekne navrhy, ale klobuk dole pred tymi slovenskymi….take keby sme mali tak by asi nikto nemal dovod stazovat sa :) Good job! ;)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s