Náhradné dresy Mexika pre MS 2018

V predstavovaní dresov pre blížiace sa majstrovstvá sveta v Rusku dnes pokračujeme mexickou reprezentáciou. Okrem tradičného zeleného oblečenia sa nám futbalisti El Tricolor predvedú v najbližšom období aj v bielom.

Dizajnéri spoločnosti Adidas čerpali inšpiráciu pre vzhľad nových náhradných dresov v 50. rokoch minulého storočia. Tričkám dominujú výrazné horizontálne pruhy v tradičných mexických farbách – zelenej a červenej. Pre Adidas charakteristické tri pruhy nájdeme na pleciach a sú vyhotovené v zelenej farbe.

Na zadnej strane tričiek sa nachádza zelený nápis „Soy México” – „Som Mexiko.” Biele dresy sú doplnené tmavočervenými trenírkami s trojicou bielych pruhov po bokoch. Biele štulpne majú vo vrchnej časti tri zelené pásiky a nájdeme na nich aj nápis FMF predstavujúci skratku Mexickej futbalovej federácie.

Mexiko sa predstaví už na svojich siedmych majstrovstvách sveta v rade. Zverenci Juana Carlosa Osoria boli vyžrebovaní do skupiny F, kde sa postupne stretnú s Nemeckom, Kórejskou republikou a Švédskom.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s