Náhradné dresy Portugalska pre MS 2018

Americká spoločnosť Nike oficiálne predstavila nové náhradné dresy Portugalska. Úradujúci majster Európy bude mať k dispozícií okrem tradičných vínovočervených dresov aj náhradné v bielom prevedení.

Jednoduchý dizajn dresov dopĺňa originálna textúra zložená z malých zelených krížikov. Na hrudi nájdeme okrem vínovočerveného loga spoločnosti Nike aj znak Portugalskej futbalovej federácie. Na zadnej strane tričiek sa vo vrchnej časti nachádza dvojica vertikálnych pruhov v červenej a zelenej farbe.

Vnútornú stranu výstrihu vypĺňa zelený kruhový symbol, ktorý je odkazom na históriu krajiny spojenú s úspešnými zaoceánskymi výpravami. Biele tričká sú doplnené bielymi trenírkami a bielymi štulpňami s výrazným tmavočerveným horizontálnym pruhom doplneným bielym logom amerického dodávateľa.

Portugalsko si na svetovom šampionáte v Rusku zahrá v skupine B. Hneď na úvod čaká zverencov Fernanda Santosa veľké derby proti Španielsku, vo zvyšných dvoch stretnutiach skupinovej fázy sa portugalskí futbalisti stretnú s výbermi Maroka a Iránu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s