Náhradné dresy Manchestru City 2018/2019

V závere júla sme sa dočkali oficiálneho predstavenia náhradných dresov Manchestru City. Úradujúceho anglického majstra budeme môcť v niektorých stretnutiach sezóny 2018/19 vidieť aj v tmavomodrom.

Nové náhradné dresy sú spomienkou na sezónu 1998/99, v ktorej dokázali Citizens obsadiť druhé miesto v druhej najvyššej anglickej súťaži a vybojovali si tak postup do Premier League.

Klub z Manchesteru vtedy obliekala talianska spoločnosť Kappa, ktorá mu pripravila pruhované dresy v kombinácií tmavomodrej, svetlomodrej a krikľavej žltej, čo sú presne farby, ktoré nájdeme aj na novom oblečení päťnásobného anglického šampióna.

Náhradné dresy Manchestru City zo sezóny 1998/1999.

Dresom ale tentokrát dominuje tmavomodrá farba a zvyšné spomínané farby sú zastúpené len na tenkých prúžkoch, či na hrubšom dvojfarebnom vertikálnom pruhu umiestnenom vzadu pod výstrihom. Ten je navyše doplnený tmavomodrým nápisom City.

Emblémy výrobcu dresov i klubových sponzorov sú biele. Tričká dopĺňajú tmavomodré trenírky a krikľavožlté štulpne, hráči Citizens však v prípade potreby môžu použiť aj tmavomodré predstavené k hlavným belasým dresom.

Manchester City si vďaka triumfu v najvyššej anglickej súťaži zahrá v skupinovej fáze Ligy majstrov. V nej bude mať k dispozícií aj dresy v kozmickej šedej farbe, ktoré boli predstavené ešte počas minulého ročníka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s